• Wpisów:112
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 19:03
  • Licznik odwiedzin:43 813 / 2858 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Idealne na plaże, nie posiadają elementów metalowych, więc się nie zniszczą w trakcie kąpieli. Sznurkowe bransoletki za jedyne 5,90 zł w sklepie http://moje-kolczyki.eu/category.php?id_category=39 Młodzieżowe bransoletki widziane także na rękach gwiazd. Dzięki regulacji pasują na każdy nadgarstek, można je potraktować jako bazę charms.
 

 
Sznurkowe bransoletki za jedyne 5,90 zł w sklepie http://moje-kolczyki.eu Młodzieżowe bransoletki widziane także na rękach gwiazd. Dzięki regulacji pasują na każdy nadgarstek, można je potraktować jako bazę charms.
 

 
Nowe zawieszki charms w sklepie moje-kolczyki.eu Obniżyliśmy również ceny i możesz taniej kupić rzemykowe bransletki charms. Właśnie wprowadzamy do sklepu kilkanaście nowych wzorów charmsów, metalowych i emaliowanych. U nas w sklepie rzeczywiste zdjęcia sprzedawanych zawieszek, wykonywane na bierząco przy każdej dostawie, żadnych grafik wektorowych. Towar wygląda jak na zdjęciu. Prawa autorskie do zdjęć i opisów zastrzeżone.
 

 
Nowe zawieszki charms - http://moje-kolczyki.eu - a w poniedziałek kilkanaście nowych wzorów i uzupełnienie braków magazynowych :-)
 

 
Fajne drewniane kolczyki ręcznie robione w różnych kolorach na http://moje-kolczyki.eu
 

 
Broszki kwiaty z filcu (w zasadzie 2 w 1, bo mogą być używane też jako gumki do włosów) w promocji po 4,99 | różne kolory http://moje-kolczyki.eu/category.php?id_category=17&;p=3
 

 
Podwójne zawieszki charms kłódeczka i kluczyk (kluczyk fajnie się buja, bo jest tak podwieszony dodatkowo pod kłódkę) http://moje-kolczyki.eu/product.php?id_product=730
 

 
http://moje-kolczyki.eu/product.php?id_product=537
Fajny naszyjnik typu japan style z kwiatkiem i koronkami dostępny od ręki. Ostatnia sztuka z tego modelu. Naszynik fajnie prezentuje się na tunice i ciuszkach z małym dekoltem.
 

 
http://moje-kolczyki.eu największy wybór metalowych zawieszek charms ponad 300 wzorów - jedna wysyłka
 

 
http://moje-kolczyki.eu największy wybór zawieszek charms ponad 300 wzorów - jedna wysyłka :-)